Baby chcem vlozit peniaze na ucet priamo vo vub banke. Plati sa za to nieco?
ked vkladáš cez vkladomat, je to zadarmo
1. apr 2019
ano, tiez sme vkladali velky obnos minuly tyzden, je to 1 E. Ono sa to da aj v bankomate, ale neskusali sme a navyse sme mali prilis vela bankoviek, to by sme tam stali aj tyzden. Za to 1 E to stoji.
1. apr 2019
@katkaseiner neviem koľko je to "príliš veľa bankoviek", ale na jeden vklad cez vkladomat zoberie myslím 50ks
1. apr 2019
Závisí aj na aky účet... Ja som bratovi vkladala ten ma študentský a tam sa nič neplatilo... Na podnikateľský som platila 3€
1. apr 2019
@jesko bolo ich rozhodne viac... za mna radsej to 1 E ako poplatok
1. apr 2019
ano 1€