Baby idem do polska kupovat nabytok a cgcem platit kartou.. budu sa ma pytat ci platit eurami alebo zlotymi...cim jr platit vyhodnejsie?
14veronika
autorNie pytaju sa ma vzdy ci na eura chcrm alebo zlote
18. okt 2017
áno pýtajú a ja vždy platím v zlotých je to výhodnejšie😉
18. okt 2017
14veronika
autor@janasofi vdaka
18. okt 2017
jednoznačne v zlotých
18. okt 2017
Pri karte sa nebudú pýtať nie? To si banka preráta