Baby poradili by ste mi KVALITNU jedalensku stolicku pre pol rocne babetko? Dakuje za rady 😘
aj cosatto noodle supa
13. sep 2019
Predpokladám , že sedí už . Tak klasická z Ikei . Mali sme aj tie polohovacie a strašne sa to čistí ...
13. sep 2019
Predpokladam, ze polrocne este nesedi SAMO. Za mna odporucam stokke tu nastavitelnu. Je sice neskutocne draha a pre takr male babo treba vanicku, ale ked clovek vezme, ze tu stolicku bude mat do dospelosti, tak sa to oplati...
13. sep 2019
Peg perego siesta, polohovacia 🙂