Maminky poradte znacku skolskej tasky pre prvaka. Kvalitnu dakujem 🥰
Stil
Ars una
Stil, Beckmann
Beckmann
Na predaj mam ak by mal niekto záujem kroon Česká znacka
Topgal určite, po xy rokoch nosenia a prania stále rovnaká, kvalitná ☝️
Pomer kvality a ceny…… Topgal
Stil, Beckmann, Bagmaster
Starsi ma topgal, mladsej som sa rozhodovala medzi still a topgal, medzi topgal bol bohatsi vyber a dcere sa viac pacili. Chcela som ale skusit still, lebo je dost vychvalovany a material je vodeodolny. V podstate synovi topgal vydrzal tri roky bez poskodeni, v stvrtom rocniku sa mu potrhal na jednom mieste zips.
Moj ma frii of norway. Vyzera uplne ako nova
Dakujem za odpovede popozeram si 🥰
Topgal je strasne tazka, spolu so zositmi + peracnii + desiatnik a flasa s vodou. Uz by som nekupila
Mali sme Backman, Topgal aj Stil. Teraz majú obaja Stil a s tým dom najviac spokojná. Oveľa spratnejsie ako Topgal.
@14veronika Tiež som chcela topgal, lebo tu o nej písali ódy. Synovi sa žiadny motív nepáčil. Šli sme potom na nákup do Tesca a tam sa zalubil do Batman tašky. Nedal sa odhovoriť. Taška stála 40€ a je stále ako nová. Nechcel ani do druhej triedy druhú tašku 😂 Snáď ho do tretej prehovorim. Tým chcem povedať, že treba hlavne skúšať naživo 🙂 My sme ju kupovali s tým, že ok. Ak vydrží prvý polrok tak ok. Kúpime druhú.....
no naša má beckmann, ale teda neviem mne sa zdá tá taška malá a to nemá tašku ale ten batoh, teda väčší ale už za tie peniaze by som 2x nekúpila..teraz je druháčka a rozmýšlam že do tretej triedy jej kúpim už novú tašku..a zdá sa mi aj dosť ťažká..
Ergobag - syn ju mal celý prvý stupeň, potom sme ju takmer bez poskvrny posunuli synovcovi, ktory je teraz tretiak a stale ju pouziva
Starsi mal topgal 4roky a to nie novu. Dcerka ma druhy rok toogal tiez odkupena a je ako novA.
Topgal