Mate skusenosti s altisport.sk? Vyskakuju mi reklamy a tie veci mi pridu pekne, ale podozrivo lacne. Vdaka
mám od nich zimnú bundu, je ok. Presne ako na foto, aj veľkosť podľa ich tabuliek (pri bundách boli presné tabuľky). A jednu som aj vracala, po týždni mi nabehli peniaze. Komunikácia tiež bez problémov.
25. feb 2026
17alexis
autor@mimimoje
mám od nich zimnú bundu, je ok. Presne ako na foto, aj veľkosť podľa ich tabuliek (pri bundách boli presné tabuľky). A jednu som aj vracala, po týždni mi nabehli peniaze. Komunikácia tiež bez problémov.
@mimimoje prlsim ta, ako si ju vracala? Cez to GLS, ci ako to tam je napisane, ci inak? Lebo pisu, ze vratenie je bezplatne.
25. feb 2026
25. feb 2026
Áno objednávam,no ak nesadne je drahé poštovné na vrátenie, nakoľko to musíš poslať do ČR