icon
1 / 1
avatar

Nam prvy psik na starobu zomrel doma 18,5r mal…druhy bol chory sa nedozil ani 4r…dodnes nesom ok…ale mame teraz steniatko a ked si krivo prdne by som sanitku volala ❤️

16. apr 2026
avatar

a zomrela na FIV?

16. apr 2026
avatar
@mondolina

a zomrela na FIV?

@mondolina ano, uz jej vsetko zlyhavalo vplyvom FIV.

16. apr 2026
avatar
@17alexis

@mondolina ano, uz jej vsetko zlyhavalo vplyvom FIV.

@17alexis
to ma mrzí, náš kocúr sa minulý rok vyliečil z FIP, mali sme veľké obavy.
mrzí ma vaša strata 🖤

16. apr 2026
avatar
@mondolina

@17alexis
to ma mrzí, náš kocúr sa minulý rok vyliečil z FIP, mali sme veľké obavy.
mrzí ma vaša strata 🖤

@mondolina to je super. 🙏 A dakujem.

16. apr 2026
avatar

je to ťažké, cítim s Tebou...

16. apr 2026
avatar
@mondolina

@17alexis
to ma mrzí, náš kocúr sa minulý rok vyliečil z FIP, mali sme veľké obavy.
mrzí ma vaša strata 🖤

@mondolina nechcem ta strasit,ale to este nie je vyhra 😞 az po cca 3 rokoch mozes si byt ista vyliecenim

16. apr 2026
avatar
@luba28

@mondolina nechcem ta strasit,ale to este nie je vyhra 😞 az po cca 3 rokoch mozes si byt ista vyliecenim

@luba28
po 3 rokoch je už nové nakazenie. v tomto smere sme optimistickí.

16. apr 2026
avatar

Je mi to ľúto...

16. apr 2026
avatar
16. apr 2026
avatar

Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?

17. apr 2026
avatar
@marsmykkok

Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?

@marsmykkok bolo by mi to o to viac ľúto, že som jej ten odchod neuľahčila, že by som to nestihla. Chcela som ešte naposledy pre ňu niečo urobiť...

17. apr 2026