a zomrela na FIV?
16. apr 2026
je to ťažké, cítim s Tebou...
16. apr 2026
Je mi to ľúto...
16. apr 2026
Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?
17. apr 2026
17alexis
autor@marsmykkok
Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?
@marsmykkok bolo by mi to o to viac ľúto, že som jej ten odchod neuľahčila, že by som to nestihla. Chcela som ešte naposledy pre ňu niečo urobiť...
17. apr 2026


Nam prvy psik na starobu zomrel doma 18,5r mal…druhy bol chory sa nedozil ani 4r…dodnes nesom ok…ale mame teraz steniatko a ked si krivo prdne by som sanitku volala ❤️