Možno pred 9 rokmi mal náš veterinár vyvesený v čakárni taký "príhovor" psíka k majiteľovi, že ak už bude chorý, aby mu uľavil eutanáziou. Bola som tam vtedy dať očkovať moju mačku a kým som to čítala, strašne mi bolo ľúto pri tej predstave chorého utrápeného psíka a majiteľa, ktorý sa s ním musí rozlúčiť, aj som si pri mojej citlivej povahe trochu porevala. Včera sa tá eutanázia týkala nás. Z večera do rána nám začala odchádzať moja mačka, ktorú som mala 14 rokov ešte od môjho bývalého priateľa. Večer ešte vyzerala ako-tak, ale ráno už bolo jasné, že jedine toto bude riešenie. Ach, ten hrozný pocit...zhruba 7 alebo 8 rokov žila s FIV. Od revu som ledva vedela v ambulancii rozprávať. Jediné, čoho som sa bála, bolo, aby mi nezomrela v aute, aby som jej ešte stihla naposledy pomôcť. Strašný to pocit.
a zomrela na FIV?
je to ťažké, cítim s Tebou...
Je mi to ľúto...
Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?
Mrzí ma to, ale prežila si pekný život u Vás. Len celkom nechápem tej obave že umrie v aute? Prečo by bolo zlé keby umrie prirodzene skôr ako by jej veterinár stihol dať injekciu?
@marsmykkok bolo by mi to o to viac ľúto, že som jej ten odchod neuľahčila, že by som to nestihla. Chcela som ešte naposledy pre ňu niečo urobiť...


Nam prvy psik na starobu zomrel doma 18,5r mal…druhy bol chory sa nedozil ani 4r…dodnes nesom ok…ale mame teraz steniatko a ked si krivo prdne by som sanitku volala ❤️