Zdravím,chcem sa spýtať či bol niekto na pracovnom lekárstve v BA kvôli chorobe z povolania a ako to tam prebieha.Dakujem za odpoveď
187gab
autor@janettdamian to bolo asi skorej niekedy,teraz čo viem tak už je to jednodňové vyšetrenie,preto sa pýtam ako to prebieha.Ale ďakujem za odpoveď
8. jan 2025
@187gab bola v roku 2023
8. jan 2025
Sestra moja bola. Robili jej vyšetrenia, bola tam asi týždeň. V robote jej to ako chorobu z povolania neuznali. Ale teda neviem či to bolo v správe od lekára, alebo si sami vyhodnocovali v robote závery lekárov. To by som sa musela spýtať, už si to nepamätám.