icon

Prosím vás chcem kúpiť chladničku. Tá moja už má pomaly 15r a dosluhuje. Čo sme pobehali obchody nič moc. Potrebujem veľa miesta, do akej ísť prosím?

avatar

Tak potom americkú alebo francuzsku

6. máj 2026
avatar

Co je malo.miesta?
Mame 190cm vysoku, skoro 300l, 3 sufliky nulova zona.

6. máj 2026
avatar

za mna jednoznacne americka, ale nie side by side... ale taka ze v spodnej casti je mraznicka a v hornej chladnicka

6. máj 2026
avatar

Francúzska (nie je v strede predelená) máme niekoľko rokov a neviem si vynachváliť, neskutočné čo sa do nej vojde aj do mrazáku.

6. máj 2026
avatar
@silvinka511

Francúzska (nie je v strede predelená) máme niekoľko rokov a neviem si vynachváliť, neskutočné čo sa do nej vojde aj do mrazáku.

@silvinka511 ktorú máte konkrétne

6. máj 2026
avatar
@katkaseiner

za mna jednoznacne americka, ale nie side by side... ale taka ze v spodnej casti je mraznicka a v hornej chladnicka

@katkaseiner taku chcem aj ja

6. máj 2026
avatar
@19miri89

@katkaseiner taku chcem aj ja

@19miri89 no naša sa už nepredáva, ale túto máme

6. máj 2026
avatar
@19miri89

@katkaseiner taku chcem aj ja

@19miri89 akože na tej fotke to ani také veľké vnútro nevyzerá ale v skutočnosti fakt super priestor

6. máj 2026
avatar

Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.

6. máj 2026
avatar

Hladas chladnicku alebo chl.s mraznickou?

6. máj 2026
avatar
@natalka13

Hladas chladnicku alebo chl.s mraznickou?

@natalka13 s mrazničkou

6. máj 2026
avatar
@pinkgirl

Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.

@pinkgirl myslím, že to už má väčšina moderných chladničiek

6. máj 2026
avatar
@pinkgirl

Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.

@pinkgirl len Liebherr maju aj pekne ceny... my sme kupovali samsung 13 rokov dozadu, vtedy 600e a brutalna chladnicka, doteraz slape ako hodinky. Teraz som kupovala druhu a teda "iba" lg cena 600e, ako no, samsungu je podobna, ale na neho nema... len aktualne samsungy 1200e vyssie (rakusko)

6. máj 2026
avatar
@19miri89

@katkaseiner taku chcem aj ja

@19miri89 urcite ju odporucam, cca 10-11 rokov som mala side by side - tam sa ti 2 hrnce velke nezmestili na policku... proste hroza... teraz horne dvierka otvorim obe a polica je po celej dlzke a nic ti nebrani dat tam aj 4 hrnce na jednu policku. Mam ju cca 4 roky, nemenila by som

7. máj 2026
avatar
@silvinka511

@19miri89 akože na tej fotke to ani také veľké vnútro nevyzerá ale v skutočnosti fakt super priestor

@silvinka511 mame takuto ale Hisense. Cenovo su na tom lepsie. Popravde prvu sme vracali. Hned v prvy den nam zacala hucat akoby sme mali helikopteru v kuchyni. Dosiel technik, zdrbal nas ze uz pomaly ludia by chceli tichu chladnicku a mat ju v spalni - akoze sorry ale vycistila som mu zaludok. Ta chladnicka nehucala ked sme ju zapli, zacalo to asi o 12 hodin a aj to s prestavkami. Neveril nam, napriek tomu nam ju dal vymenit. Tato druha to nerobi ale klop klop nech nezakriknem. Z toho hucania ma uz hlava bolela. Tam sa nieco muselo pokazit hned na zaciatku.

7. máj 2026
avatar
@katkaseiner

@silvinka511 mame takuto ale Hisense. Cenovo su na tom lepsie. Popravde prvu sme vracali. Hned v prvy den nam zacala hucat akoby sme mali helikopteru v kuchyni. Dosiel technik, zdrbal nas ze uz pomaly ludia by chceli tichu chladnicku a mat ju v spalni - akoze sorry ale vycistila som mu zaludok. Ta chladnicka nehucala ked sme ju zapli, zacalo to asi o 12 hodin a aj to s prestavkami. Neveril nam, napriek tomu nam ju dal vymenit. Tato druha to nerobi ale klop klop nech nezakriknem. Z toho hucania ma uz hlava bolela. Tam sa nieco muselo pokazit hned na zaciatku.

@katkaseiner inak aj my sme mali s našou tiež problém - a dosť podobný, prišiel technik, nejakú súčiastku vymenil a odvtedy pokoj (klop klop klop) v 2020 cez covid sme ju kupovali

7. máj 2026
avatar
@silvinka511

@katkaseiner inak aj my sme mali s našou tiež problém - a dosť podobný, prišiel technik, nejakú súčiastku vymenil a odvtedy pokoj (klop klop klop) v 2020 cez covid sme ju kupovali

@silvinka511 divne ze tiez podobna situacia...aj sme sa bali ze aj s ďalšou bude problem, klop klop fičí bez problemov

7. máj 2026
avatar
@19miri89

@natalka13 s mrazničkou

@19miri89 podstatna info. Ja mam bez.
Nulova zona je top.

7. máj 2026