Prosím vás chcem kúpiť chladničku. Tá moja už má pomaly 15r a dosluhuje. Čo sme pobehali obchody nič moc. Potrebujem veľa miesta, do akej ísť prosím?
Co je malo.miesta?
Mame 190cm vysoku, skoro 300l, 3 sufliky nulova zona.
za mna jednoznacne americka, ale nie side by side... ale taka ze v spodnej casti je mraznicka a v hornej chladnicka
Francúzska (nie je v strede predelená) máme niekoľko rokov a neviem si vynachváliť, neskutočné čo sa do nej vojde aj do mrazáku.
Francúzska (nie je v strede predelená) máme niekoľko rokov a neviem si vynachváliť, neskutočné čo sa do nej vojde aj do mrazáku.
@silvinka511 ktorú máte konkrétne
za mna jednoznacne americka, ale nie side by side... ale taka ze v spodnej casti je mraznicka a v hornej chladnicka
@katkaseiner taku chcem aj ja
@katkaseiner taku chcem aj ja
@19miri89 akože na tej fotke to ani také veľké vnútro nevyzerá ale v skutočnosti fakt super priestor
Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.
Hladas chladnicku alebo chl.s mraznickou?
Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.
@pinkgirl myslím, že to už má väčšina moderných chladničiek
Ja odporúčam značku Liebherr. Má samostatné nastavenie teploty pre chladničku aj mrazničku. Netreba ju odmrazovat.
@pinkgirl len Liebherr maju aj pekne ceny... my sme kupovali samsung 13 rokov dozadu, vtedy 600e a brutalna chladnicka, doteraz slape ako hodinky. Teraz som kupovala druhu a teda "iba" lg cena 600e, ako no, samsungu je podobna, ale na neho nema... len aktualne samsungy 1200e vyssie (rakusko)
@katkaseiner taku chcem aj ja
@19miri89 urcite ju odporucam, cca 10-11 rokov som mala side by side - tam sa ti 2 hrnce velke nezmestili na policku... proste hroza... teraz horne dvierka otvorim obe a polica je po celej dlzke a nic ti nebrani dat tam aj 4 hrnce na jednu policku. Mam ju cca 4 roky, nemenila by som
@19miri89 akože na tej fotke to ani také veľké vnútro nevyzerá ale v skutočnosti fakt super priestor
@silvinka511 mame takuto ale Hisense. Cenovo su na tom lepsie. Popravde prvu sme vracali. Hned v prvy den nam zacala hucat akoby sme mali helikopteru v kuchyni. Dosiel technik, zdrbal nas ze uz pomaly ludia by chceli tichu chladnicku a mat ju v spalni - akoze sorry ale vycistila som mu zaludok. Ta chladnicka nehucala ked sme ju zapli, zacalo to asi o 12 hodin a aj to s prestavkami. Neveril nam, napriek tomu nam ju dal vymenit. Tato druha to nerobi ale klop klop nech nezakriknem. Z toho hucania ma uz hlava bolela. Tam sa nieco muselo pokazit hned na zaciatku.
@silvinka511 mame takuto ale Hisense. Cenovo su na tom lepsie. Popravde prvu sme vracali. Hned v prvy den nam zacala hucat akoby sme mali helikopteru v kuchyni. Dosiel technik, zdrbal nas ze uz pomaly ludia by chceli tichu chladnicku a mat ju v spalni - akoze sorry ale vycistila som mu zaludok. Ta chladnicka nehucala ked sme ju zapli, zacalo to asi o 12 hodin a aj to s prestavkami. Neveril nam, napriek tomu nam ju dal vymenit. Tato druha to nerobi ale klop klop nech nezakriknem. Z toho hucania ma uz hlava bolela. Tam sa nieco muselo pokazit hned na zaciatku.
@katkaseiner inak aj my sme mali s našou tiež problém - a dosť podobný, prišiel technik, nejakú súčiastku vymenil a odvtedy pokoj (klop klop klop) v 2020 cez covid sme ju kupovali
@katkaseiner inak aj my sme mali s našou tiež problém - a dosť podobný, prišiel technik, nejakú súčiastku vymenil a odvtedy pokoj (klop klop klop) v 2020 cez covid sme ju kupovali
@silvinka511 divne ze tiez podobna situacia...aj sme sa bali ze aj s ďalšou bude problem, klop klop fičí bez problemov


Tak potom americkú alebo francuzsku