Maminky, prosim, ktore mate deti s Aspergerom...ake maju znaky? V com su ine podla vas? Dakujem za skusenosti, google mam precitany, len ma zaujimaju realne skusenosti. (Dieta na prvom stupni ZS)
Môžeš mi napísať správu....mam tretiaka.
7. máj 2026
Maminky, prosim, ktore mate deti s Aspergerom...ake maju znaky? V com su ine podla vas? Dakujem za skusenosti, google mam precitany, len ma zaujimaju realne skusenosti. (Dieta na prvom stupni ZS)
Môžeš mi napísať správu....mam tretiaka.
ahoj, prečítaj si môj blog, aj staršie príspevky. Býva to pestré.