Baby co obliekate chlapcom 3,5 rocnym do skolky v tomto pocasi? Oteplovacky,kombinezy alebo len pancusky a teplaky? Dakujem 🙂
Pancuchy tenke teplaky a oteplovaky tie ma v satni
Pančuchy a teplaky
pančušky a na to tenké spodky...vonku si dá otepľovaky
A pancusky vyzliekate v skolke? Bo v nasej maju straasne teplo
Tenké tepláky a oteplovacky... Tiež je v školke horúco a oteplovacky má kvalitne, príde mi zbytočné ešte jednu vrstvu medzi to, a to sme na Orave..
Pancuchy a oteplovacky a tam mu miesto oteplovakov dam teplaky
Spodky a oteplovacky, vnútri je veľmi teplo
Pancuchy a teplaky a v skolke ma oteplovaky v skrinke
Nie je to vela vnutri aj pancuchy aj teplaky? Ja tiez dumam co dat? Davam pancuchy a kratasky nech si ritku nesucha 😀😀
@nezabudka8 prave preto ja davam teplaky tenke a nato zateplene nepremokave teplaky..pri dvojikach by som sa zblaznila keby im mam este aj pancuchy davat dole a potom zas obliekat..
Chlapci v šatni mali pancuchy a oteplovaky