baby prosim vas robila som makovu roladu a potrhala sa mi :( ako to zlepit alebo čo s tym ??? :( dakujeeeem
1cimina1
autora plnkou akou ?
6. apr 2017
Tou, ktorou si plnila roladu. Ci je to zavin?
6. apr 2017
1cimina1
autorto som robila tak, ze korpus som upiekla , stocila, nechala vychladnut...potom odtocila a dala makovu plnku a opat zatocila...podla receptu v kalendari,,,, :D
6. apr 2017
Jasne, rolada, zabal natuho do folie a riadne vychladit, mala by sa dat potom normalne krajat. A ak nie, bude urcite chutna, makove je vsetko chutne 🙂
6. apr 2017
zlepit len plnkou, zabalit do folie alebo alobalu napevno a ked viac stuhne bude sa dat krajat