icon

tieto su pred týždňom a ten jeden je dnešný

6
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

mam pocit že ta druhá čiarka rysujuca sa (potvrdzujuca tehotenstvo) by mala byt bližsie pri tej prvej... toto vyzera ako keby sa zafarbil koniec tej citlivej casti kde sa to vyfarbuje z rozpíjajucej sa prvej palicky. to je moj nazor...samozrejme, budem rada ak sa mylim 🙂

29. okt 2015
avatar

teda myslim si že to je negativne, to som tým chcela povedat

29. okt 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
1lucy1
autor

@kondaska1 dik za názor 🙂

29. okt 2015
avatar

@bubu1604 vsimla som si ale neriesim...

29. okt 2015
avatar
1lucy1
autor

ano lebo som nevedela gde napísať článok dnes som sa akurát zaregistrovala tak este neviem ako to tu funguje 🙂

29. okt 2015
avatar

@1lucy1 to si nevsimaj... radsej si za par dni urob nový test ale od inej značky, je dobre ich prestriedat, každý je inak citlivy

29. okt 2015
avatar
1lucy1
autor

mi tu v irsku mame ine testi ako v Sk no ale myslím ze mas pravdu tie čiarky su dost ďaleko od seba

29. okt 2015
avatar

Je mi to lito, ale myslim ze je to negativne ☹ak by boli tie pred tyzdnom pozitivne, po tyzdni by si u z mala zretelne silne kolajnice na teste ☹

30. okt 2015