Komentár bol odstránený
teda myslim si že to je negativne, to som tým chcela povedat
29. okt 2015
1lucy1
autorano lebo som nevedela gde napísať článok dnes som sa akurát zaregistrovala tak este neviem ako to tu funguje 🙂
29. okt 2015
1lucy1
autormi tu v irsku mame ine testi ako v Sk no ale myslím ze mas pravdu tie čiarky su dost ďaleko od seba
29. okt 2015
Je mi to lito, ale myslim ze je to negativne ☹ak by boli tie pred tyzdnom pozitivne, po tyzdni by si u z mala zretelne silne kolajnice na teste ☹
30. okt 2015


mam pocit že ta druhá čiarka rysujuca sa (potvrdzujuca tehotenstvo) by mala byt bližsie pri tej prvej... toto vyzera ako keby sa zafarbil koniec tej citlivej casti kde sa to vyfarbuje z rozpíjajucej sa prvej palicky. to je moj nazor...samozrejme, budem rada ak sa mylim 🙂