Jeeeeezis mária 😱
23. apr 2017
Čo toto 😲 u nás síce svieti slnko,ale fúka silný vietor..☹
23. apr 2017
V zime pri 4st nesnezilo a teraz na konci aprila fujavica 🙂...ale uz opat svieti slnko 🙂
23. apr 2017
aj u nas kym, 🌞🌧❄🌞som vysla von z bytu sekunda a totalna znena pocasia 😀
23. apr 2017
Aj Zvolen 😲
23. apr 2017
to neni možné ešte dokedy, naša úroda je už von zo zeme 😬
23. apr 2017

u nas v KK-PP cele doobedu raz fujavica snehova,potom 10min.klud a opast...az do nedavna....uz by to mohlo prestat a konečne sa otepliť