#cvaknute_mobilom #o2sutaz naše výlety, lebo milujeme prírodu
Ďakujem za tento krásny príspevok 🙂 Samozrejme, je zaradený ako súťažný. Prosím ťa o strpenie, víťaz bude vyhlásený o chvíľočku 😉
18. apr 2016
#cvaknute_mobilom #o2sutaz naše výlety, lebo milujeme prírodu
Ďakujem za tento krásny príspevok 🙂 Samozrejme, je zaradený ako súťažný. Prosím ťa o strpenie, víťaz bude vyhlásený o chvíľočku 😉
To nie je Dubník?