Poprosim recept
25. mar 2016
ako sa volá tento kolačik máš recept?
25. mar 2016
25. mar 2016
Zakusok🙂 kolac znie dehonestujuco, kedze kolac je len taky-kysnuty🙂
25. mar 2016
1mirka1
autor@michaelkanr mozno v dnesnej dobe , ale na mńa starka vzdy zakricala, pod dam ti kolac, nie, dam ti zakusok😀
25. mar 2016
@1mirka1 my sme vzdy delili sladke na kolace-kysnute s tvarohom, strudle a pod a potom zakusky-slavnostnejsie (opity izidor, puncaky, plnene kosicky, francuzske rozky). Tak to bolo u babky aj doma🙂 ja ked pocujem kolac a vidim ze je to zakusok, tak ma to vzdy zarazi🙂
25. mar 2016

Prosim aký to je koláčik vyzera úžasne 😊