icon

Kto pozná určite bude súhlasiť top koláčov, pán koláč len na sviatky ,viac koláčov na veľkú noc v skupinke https://www.modrykonik.sk/group/8057/?h=velkano...

avatar

Prosim aký to je koláčik vyzera úžasne 😊

25. mar 2016
avatar

Poprosim recept

25. mar 2016
avatar

ako sa volá tento kolačik máš recept?

25. mar 2016
avatar
1mirka1
autor

@dajana11 chuti naozaj vyborne

25. mar 2016
avatar

Zakusok🙂 kolac znie dehonestujuco, kedze kolac je len taky-kysnuty🙂

25. mar 2016
avatar

@1mirka1 jaj ten robim bezne 😁 len vyzerá trošku inak ako môj 😁😁😁

25. mar 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
1mirka1
autor

@michaelkanr mozno v dnesnej dobe , ale na mńa starka vzdy zakricala, pod dam ti kolac, nie, dam ti zakusok😀

25. mar 2016
avatar

@1mirka1 my sme vzdy delili sladke na kolace-kysnute s tvarohom, strudle a pod a potom zakusky-slavnostnejsie (opity izidor, puncaky, plnene kosicky, francuzske rozky). Tak to bolo u babky aj doma🙂 ja ked pocujem kolac a vidim ze je to zakusok, tak ma to vzdy zarazi🙂

25. mar 2016