panelak sa vracia 🙂 https://panelak.joj.sk/novinky/169046-najkrajsi...
Super🙌🙌
29. okt 2016
1mirka1
autor@mamartinka uvidime, myslim ze taka spravna doba oddychu bola aj sa uz tesim
29. okt 2016
A mne uz prislo ze toho bolo moc a uz nevedeli koho s kym dat dokopy....😁
29. okt 2016
To čo už pozeráte ...
29. okt 2016
super,aspon obcas zapnem tv 🙂
29. okt 2016

@1mirka1 citala som dnes ze buduci rok 2017 sa zacne opet vysielat.Dovie ci aj s tymi hercami co tam hrali.Okrem Emilka samozrejme.Nech odpociva v pokoji chudak.