Aka si uprimna ,ze klamem.

2. nov 2016
tu Biomilu kupim v Tescu, prosim ta?
2. nov 2016
ja ju robím často, ľúbime všetci doma
2. nov 2016
Vo freshi by ju mohli mat? 🙂
2. nov 2016
1mirka1
autor@janulka1802 aj my uz budeme🙂
2. nov 2016
@1mirka1 sa mi nezdala v bile az tolko...pozri cenu na stranke https://www.biomila.sk/product/biomila-spaldova...
2. nov 2016


receptik tu https://www.modrykonik.sk/blog/katkadr/message/...
ja som akurat pouzila kokosove granko , nastruhala jablko a kasu osladila javorovym sirupom🙂