Ahojte ,budem čerpať ocr z dôvodu že je škôlka zatvorená. Mám to vypisane aj potvrdené škôlkou. Idem to dať zamestnávateľovi ,môže to zamestnávateľ odniesť na sociálnu alebo musím len ja?
Ahojte ,budem čerpať ocr z dôvodu že je škôlka zatvorená. Mám to vypisane aj potvrdené škôlkou. Idem to dať zamestnávateľovi ,môže to zamestnávateľ odniesť na sociálnu alebo musím len ja?
Mne to podáva personalne