icon

Ahojte ,budem čerpať ocr z dôvodu že je škôlka zatvorená. Mám to vypisane aj potvrdené škôlkou. Idem to dať zamestnávateľovi ,môže to zamestnávateľ odniesť na sociálnu alebo musím len ja?

avatar

Mne to podáva personalne

Dnes o 19:15
avatar

Pripnem sa

Dnes o 19:27
avatar

Ktokoľvek, aj sused...

Dnes o 20:22