***BYLINKY*** V KVETINÁČI ktoré mi "istotne" vyrastú, prosím ? Chcem s deťmi v škole zasiať do kvetináčikov, tak aby neboli sklamané, doma nepestujem v kvetináčoch. Ďakujem.
u nás v MI majú sú v tom aj semienka takych kvetov a bazalky, návod je to o vyparovani vody... Máme to
Veľmi pekne Ti ďakujem, pekný večer. 🙂 Idem ešte študovať, čo mi bude rásť v kvetináči. 🙂 Skúsim ešte pažítku, nie každý má doma, dám deťom na výber, čo si chcú zasadiť, či kvietok, či bylinku atď 🙂
@5tomas5 Potrebovala by som vedieť, ako to bolo zabalené, či v krabici, a či to je limitované letákom ? Nevieš ? Aby som to neprešvihla, rada by som to kúpila. Ak nie, tak to budem asi dávať do zeminy a prikrývať potravinovou fóliou. Ale semienka sú tak drahé teraz že toto sa mi viac vyplatí a bude to aj zaujímavejšie, s tým skleníkom. Hlavne zaujme to aj staršie deti
Najlacnejsie su hrach a fazula. Vyklici na 100percent a potiahne sa vysoko, ked ich priviazete napr. K rucke okna. Toto si pamatam este z prveho stupna Zs, rastlo to ako dive 😉 😉
fazula k tomu mam aj nejake poznamky v dakom zosite i to poslem
na 80¨% Záhradka na balkone tam sa pridaj, v kauflande za 3 daco maju mini skleniky pre deti so semiackami a zeminou z toho nam rastu