@nekonecna_katastrofa
A este pridavam kabinky v obchodoch. Niekedy sa cudujem, ci tie obchody chcu predat alebo nas znechutit, ze nech si kupime cokolvek, aj tak budeme vyzerat hnusne :D
@nekonecna_katastrofa Tie v kabinkach su hrozne 🙈
Dnes o 11:16
A este pridavam kabinky v obchodoch. Niekedy sa cudujem, ci tie obchody chcu predat alebo nas znechutit, ze nech si kupime cokolvek, aj tak budeme vyzerat hnusne :D
@nekonecna_katastrofa Tie v kabinkach su hrozne 🙈
A este pridavam kabinky v obchodoch. Niekedy sa cudujem, ci tie obchody chcu predat alebo nas znechutit, ze nech si kupime cokolvek, aj tak budeme vyzerat hnusne :D