icon

😅😂

avatar

A este pridavam kabinky v obchodoch. Niekedy sa cudujem, ci tie obchody chcu predat alebo nas znechutit, ze nech si kupime cokolvek, aj tak budeme vyzerat hnusne :D

Dnes o 08:30
avatar
@nekonecna_katastrofa

A este pridavam kabinky v obchodoch. Niekedy sa cudujem, ci tie obchody chcu predat alebo nas znechutit, ze nech si kupime cokolvek, aj tak budeme vyzerat hnusne :D

@nekonecna_katastrofa Tie v kabinkach su hrozne 🙈

Dnes o 11:16