Baby merala som si tlak a mam 145/90,a ja sa v tom nevyznam viete mi poradit ci je to o.k ci nie?lebo uz 3 den sa mi mota hlava.
Zalezi aj od veku ludia po 60rokov uz maju povolenz vyzsi tlak okolo 130/85 max 90 ale mlady ludia maju super 120/80 a max do 130/90 to uz je brany ako hranicny vyzsi
31. mar 2016
27maminka3
autorDakujem☺
31. mar 2016
No to uz je vysoky u mladeho cloveka, cesnak,poldeci,vela vody a horuci kupel znizuju tlak
31. mar 2016
@27maminka3 no keď ho už máte taký tri dni mali by ste ísť k lekárovi.
31. mar 2016
27maminka3
autorDakujem za kazdu radu,zajtra rano hned idem k doktorke,dnes tam uz neni.
31. mar 2016
@27maminka3 ja som mala taký tlak okolo sviatkov , ale prešlo to môže to byť aj psychické vyčerpanie.Už má dlhodobo tlak v pohode.
31. mar 2016
Vysoký.má byť 120/80