Ahojte chcem sa opýtať či ste sa nestretli s palením v prsníkoch.Stretavam sa s tym uz druhy mesiac pred menštruáciou.Hrcky som si nenahmatala
Mna pali aj bez menzesu citim ze su to aj zdurene uzliny aj sa bojim ist doktorovy
4. máj 2019
Ahojte chcem sa opýtať či ste sa nestretli s palením v prsníkoch.Stretavam sa s tym uz druhy mesiac pred menštruáciou.Hrcky som si nenahmatala
Mna pali aj bez menzesu citim ze su to aj zdurene uzliny aj sa bojim ist doktorovy
Aj ja to mávam asi už tretí mesiac...