Dobrý deň ,boli ste niekto v. Nemocnici na čistenie na gynekologii,potrebujem pár info ,dakujem ,🙂
Aj ja
11. mar 2024
3x po kazdom porode..
11. mar 2024
333eva333
autorA ako to prebieha ,?
mám nepravidelnú menštruáciu a našla mi doktorka aj cistu ,takže mám ísť ráno do nemocnice na cistenie
Čo si mám vziať so sebou ?
Ďakujem
Že vraj uspia pacienta
11. mar 2024
Len koselu, spodne pradlo, vlozky, vodu a papuce. Ano. Plna narkoza.. Cca 15minut a uz ma aj budili.. Cize kratka doba trvania.
11. mar 2024
333eva333
autorTak mám termín na apríl
Ešte sa chcem spýtať či ste išli do práce hneď na dalsi deň ?
14. mar 2024
Určite nie..aspoň týždeň dva PN
14. mar 2024
Ja