skvrny idu lahko vacsinou hubkou s mydlom alebo prachom na pranie, cimkolvek,pripadne jemna kefka. na ozivenie farby Kobex aktivna pena, nie je s tym vela roboty. ale rada by som tiez nieco este ucinnejsie.
9. máj 2018
Davam tepovat 2-3x do roka
9. máj 2018
Tiež dávame tepovat.
9. máj 2018
tepovanie 🙂
9. máj 2018
Dávam oprat a potom do susicky
9. máj 2018
Tiež dávam tepovat
9. máj 2018
Takymi penami, co sa nastriekaju a potom vysaju
9. máj 2018


Dali sme vytepovat 🙂