tiez mam z lidla a super. Mam totiz problem s krcnou chrbticou. Pekne pomasiruje a nahreje.
Pripnem sa, ak mozem, tiez uvazujem nad niecim takym na krcnu chrbticu.
@adri266 tiež by ma zaujimalo ktorý z Lidla tiež by som potrebovala ďakujem
@lubina2 tak to je ako ja ☹️ to určite kupte len opatrne s tým ak má veľké spazmy veľmi stuhnuté tak jemne a krátko nenechávaj celý program lebo bude mať svalovku najksory po troške nech si zvykne na to a po čase bude fajn sama uvidí 👍 inak skvelá pomoc je potom aj arnikovy olej (mávam od weledy) po masírovanie ešte natrieť alebo aj alpou obyčajnou alebo aj kapsaicinove náplaste pekne prehreju a uvoľnia 👍
mam aj z lidla a aj cerstvo z topshopu v akcii ked bol https://www.topshop.sk/celotelovy-masazny-prist... , vsetky su super
https://www.topshop.sk/celotelovy-masazny-prist... máme doma tento a fakt pecka
Ja som ho dnes tiež pozerala presne tento, ale ďakujem za ten typ z lidla



Mám z Lidla už druhý a pecka