Dobrý deň ,
To ,že sa už asi 20 rokov potim v podpazuší a aj na chrbte ,AJ V ZIME 🙄, to viem ,vadí mi to veľmi a tak si NATO celý život zvykám
Ale toto ,,leto ,, nedávam vôbec
Potim sa ,tak ,že už ráno idem do práce ,keď ešte nie je až tak teplo a som dopotena
V práci ani nevravím , najviac ma trápi ,že SI NESTIHAM UTIERAŤ POT Z ČELA
Stále si chodím po uterák , vlasy mám mokré , nestíham si ich utierať každu chvíľu
To ma momentálne trápi najviac
Preto sa chcem spýtať ( odpovedajte mi prosím Vás len tie ženy 😊,ktoré to prekonali ) tie z vás ,ktoré to zažívali tiež ,čo Vám NATO pomáha ? Ďakujem veľmi pekne 🤗
Neviem, či je to váš prípad, ale u mňa bolo toto obdobie spojené s vysokým zápalom v tele.
Po nasadení liekov sa to zlepsilo.
Sem sa pripnem, u mna je to celkom ok (ale mohlo by t9 byt aj lepsie), ale 5r dcerka a manzel s tym naju velky problem. Dcera sa chuda strasne poti, za par minut je tiez cela mokra. Uvazujem dat jej vysetrit stitnu zlazu
@domcek1989 driclor je super. Ale na čelo?
za mňa tiež driclor.
Driclor pomáha proti otravnému poteniu a zápachu podpazuší, nôh, rúk, čela, hrude, chrbta alebo kdekoľvek potrebujete.
@dada91 neviem si predstaviť dat driclor na čelo, ved to štípe jak fras
Podľa mňa skôr odstrániť príčinu
@luciferkax ja som skopirovala čo bolo písané kde všade to oni uvádzajú, že je to možné použiť ja som to osobne na čelo nedávala 🙂
Ja si to tiez neviem predstavit... Pouzivala som len v podpazuší aj to som davala len pred spanim a rano poriadne umyla a vysusovalo mi to kožu neskôr.. Na pleť by som sa to bala používať...
Poznám aj také prípady, že sa síce zastavilo potenie na natretom mieste, ale vyrazilo to inde....
@pajdab ja v lete minuly rok ked som sa zacala v robote strasne potit, tak som to vyskusala aj na celo a pomohlo 😂 sice ma to svrbelo lebo to ma svrbivy ucinok ale prezila som a na nejaky cas pomohlo. A pred par rokmi som dlhsie pouzivala v podpazusi driclor a zaucinkovalo to tak ze som par rokov nemala na tricku mapy, a znovu som ho pouzivala tento rok par krat v zime a nepotim sa 🙂 vyskusajte kde len chcete 🙂
Vraj pomáhajú šalviové tabletky. Ale osobnú skúsenosť nemám..
Mne sa od Driclor-u zapálili potné žľazy. Na telo obyčajný púder, na tvár Ti, ale neporadím.
Najprv by to som to riešila s dr. A keď je všetko ok, tak sa pichá botox proti poteniu. Do podpazušia určite. Neviem ako to je s čelom

Neskusali ste driclor?