icon

Prosím Vás mate niekto doma prváčika na ZŠ, chcem sa niečo spýtať, ďakujem

avatar
21. feb 2020
avatar

Aj ja mám

21. feb 2020
avatar

Ja ucim prvakov

21. feb 2020
avatar

Aj ja mam

21. feb 2020
avatar

@sofina3
@blondiee83
@benit
@margaretka35 dobrý večer, chcela som len vedieť, aké slová deti spájajú v 1 ročníku, syn má 5 rokov a veľmi ho bavia písmenka, stále sa pýta ako sa to píše, tak, aby som vedela aké zvládne spojiť a moc som ho tým nezatazovala, ďakujem

29. feb 2020
avatar

@333eva333 dobry den, nasa nevedela vobec pisat, teda az na par tlacenych pismen. Schvalne som ju dopredu nic neucila, aby sa v skole potom nenudila. Postupne sa naucila vsetko, dnes krasne cita, pise.
K vasej otazke, je to velmi individualne, kazda skola ma svoje postupy. Co sa tyka pisanych pismen a spajania slov, do toho by som sa nepustala, predsa len ucitelka ho to nauci spravne.

1. mar 2020