icon

kúpila som skrinku v meste v bazári... a s troškou lásky a tvrdou prácou vznikla takáto skrýša na moje poklady 🙂

1 3
8 8
avatar

wau, paradne... to je servitkovanie?

6. mar 2014
avatar

@lenka3007 cim si to prelakovala<? povodny lak si dala dole?

6. mar 2014
avatar

pôvodny lak som obrúsila..natrela som slovakrylom a potom som prelakovala pamlakom..a vpredu sú servíky 🙂

6. mar 2014
avatar

mas zlate ruky, wow!

6. mar 2014