@4motylik4 naaadherne,jemnučke...už som Ta tu dlho nevidela,vzdelavaš sa a nemaš čas?
20. apr 2014
4motylik4
autor@bielybenny dakujem áno..musím študovať ale nejak sa maľovania neviem vzdať 🙂
20. apr 2014
@4motylik4 naaadherne,jemnučke...už som Ta tu dlho nevidela,vzdelavaš sa a nemaš čas?
@bielybenny dakujem áno..musím študovať ale nejak sa maľovania neviem vzdať 🙂
je to nádherné