icon

..moja práca.... "Dáte si bonbón?"

2
avatar

velmi pekne a take milučko romanticke.

12. sep 2013
avatar

@bielybenny dakujem 🙂 si milá..ja by som si tam skrývala Raffaelo 🙂

12. sep 2013
avatar

@4motylik4 no a ako vidim,všetky si zjedla a mne nič nenechala...

12. sep 2013
avatar

chichi...no ver mi som schopná toho že keď prídeš na kaffééé..bonboniera bude sladko preplnená 🙂 čakám 🙂

12. sep 2013