veľmi pekná
8. sep 2013
ta je peknučka,do supravy k truhlici?
8. sep 2013
4motylik4
autor@weruska1311 ďakujem 🙂
8. sep 2013
4motylik4
autor@bielybenny truhlica bola na objednavku spravena a nevedela som odolať tak som ešte "makovala" 🙂
8. sep 2013
@4motylik4 to ako ja,zase hladam všade motyle...
8. sep 2013



krasnaaa