icon

moja práca

1
1
2
1
1
1
1
1
1 8
1
1
1
avatar

kolka naaadheraaa,davkuj to postupne po troške,nech nedostavam šok naraz z tolkych krasnych veci...riadne si sa posnažila...peknučkeeee

27. jan 2014
avatar

@bielybenny 🙂 🙂 si podarena 🙂 🙂 pribrzdim no 🙂 cmuky

27. jan 2014
avatar

@4motylik4 neblazni...nebrzdi...len davkuj rovnomerne po troške a nie raz za 2 tyždne...

27. jan 2014
avatar

Kúrňa!!!Ty si super šikovnica😉

27. jan 2014