u nás takisto. si ma inšpirovala, ani my nedáme klasické čierne 🙂
11. feb 2014
krasne si to urobila,je z Teba velka vymyselnica,šikula...
11. feb 2014
u nás takisto. si ma inšpirovala, ani my nedáme klasické čierne 🙂
krasne si to urobila,je z Teba velka vymyselnica,šikula...
pekné. aj nám by sa veru zišlo. dcérka ju už tiež dosť zničila 🙂 a celá je prečalúnená či len lakťové opierky?