4motylik4
autor@bielybenny dakujem..transfer?? čo to ? 🙂)))
23. feb 2014
@4motylik4 nepozerala si na ms prenašanie napisov a podobne?je tam kopec navodov najmä od zilmi a ladydiana.
23. feb 2014
4motylik4
autor@bielybenny nie nepozerala
23. feb 2014





krasnučkeee,už aj Ty si začala transfer?a čim si robila duvilaxom či olejčekom?ja som už dlho nič neservitkovala...