Naša úžasná chutnučká 11-tková narodeninová tortička s najlepšou plnkou na svete 🙂
4motylik4
autor@bojovnicka Ďakujeme 🙂
2. aug 2014
4motylik4
autorBaby..plnka je ináč domáci pribináčik..odporúčam každému..my už iné ani nerobím.. 🙂
2. aug 2014
Monika praje všetko naj.....................svojej Sárke
2. aug 2014
4motylik4
autor@lubicagasparik ďakujeme krásne z Tv do TV 🙂
2. aug 2014
@4motylik4 užasne,určite je aj vynikajuca
2. aug 2014
Prosim.ta.napis.mi.podrobny.recept.presne tskuto tuzim.urobit.synovi.k.narpodeninam prosiiim
5. sep 2014
4motylik4
autor@lilijessica jasne 🙂 napíšem IP
6. sep 2014
Obycajna,pritom nadherna,dokonala!😉