4motylik4
autor@bielybenny dakujem 🙂 ako? niekedy si pripadám ako chirurg tolko druhov štetcov používam 🙂
13. okt 2013
@4motylik4 takže žiadna finta,iba pevna ruka a tenky štetec,maš trpezlivost sa vyhrat a aj sa ti to dari,lebo jeto bez chybičky.
13. okt 2013
4motylik4
autor@bielybenny ďakujem za milé, povzbudivé slová 🙂 ale pravda je že kvalitný štetec robí asi zázraky 🙂
13. okt 2013
@4motylik4 a aky je kvalitny-najlepši,ktory sa tebe osvedčil?
13. okt 2013
4motylik4
autor@bielybenny syntetické...mala som jedno z pantha rei..fuj drahé bolo jak hrom..ale teraz som objednala s krabicami od rybeckého sadu 4 ks za 4,80..sú perfektné
13. okt 2013
@4motylik4 dakujem,ked budem objednavat tak aj štetce si kupim.
13. okt 2013
4motylik4
autor@bielybenny ja len odporúčam...dobrá cena a výborne sa s nimi pracuje 🙂
13. okt 2013





krasnučke su,velmi vydarene,ako natieraš okolo zapinania aby nebolo od farby?