Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  50lv
  Správa bola zmenená    26. jan 2019    

  Pekný deň prajem všetkým, som z Levíc mnohé ma nepoznáte, mnohé ma poznajú osobne, mnohé ma radšej poznať nechcú 🙂 .
  Vedieme už roky spor s posudkovými lekármi vo veci nepriznania RD z dôvodu dlhodobo nepriaznivého zdravotného stavu dieťaťa.
  Ja osobne od roku 2014, podané žaloby (r.2016 úspešne), prokuratúry ( úspešne), množstvo sťažností, žiadostí o prešetrenie postupu posudkových lekárov, množstvo podnetov. Od roku 2016 sťažnosti a podnety vybavené úspešne , ako náhle bolo rozhodnutie vyššieho orgánu postúpené na opakované prehodnotenie zdravotného stavu dieťaťa na ústredie, ústredie opakovane postupovalo nie v súlade so zákonom. Z toho dôvodu bolo v auguste 2018 podané trestné oznámenie vo veci :
  - poškodzovanie cudzích práv § 375 ods. 1. písm. a) ods. 2 písm. a) s poukazom na § 138 písm. h). , ktorého sa mali dopustiť posudkové lekárky svojím konaním - opakovane uviedli do omylu ÚPSVaR.
  - Marenie úlohy verejným činiteľom § 327 ods. 1. ktorého sa svojím konaním malo dopustiť ústredie Ba.
  V septembri 2018 bolo začaté trestné stíhanie.
  Dňa 21.1.2019 bol vydaný článok v Denníku N, kde sa opakovane poukazuje (stalo sa inej rodinke ) , že problém na posudkovom oddelení s tou istou posudkovou lekárkou pretrváva roky , a NIK s tým nič nerobí.
  Pridávam nižšie link na článok. V r.2015 bol už o tejto posudkovej lekárke vydaný článok. Je nehorázne čo sa deje.
  Po tomto dátume 21.1.2019 som bola kontaktovaná osobami ktoré tiež mali problém na posudkovom oddelení v Leviciach. Rozhodli sme sa z toho dôvodu poskytnúť viacero dôkazov ktoré poukazujú na tento problém, pokiaľ sa tu nachádzajú žienky-matky ktoré presne v Lv majú daný problém a tiež s nie korektným prístupom posudkového lekára a majú záujem to riešiť , kľudne ma kontaktujte do správy.
  Nevzdala som boj, nie kvôli sebe ale aj kvôli ostatným, pretože je nás viac . Je potrebné aby posudkový lekár konal v súlade so zákonom . Vydával posudky ktoré sú v súlade so zdravotnými dokumentáciami a v súlade so skutočnosťami. Posudkový lekár vo svojich správach nemôže zavádzať, klamať, uvádzať a dopĺňať vyjadrenia , ktoré si sám preformuluje a vydá ako vyjadrenie lekára. Takýto postup nie je prístupný!!!
  Je potrebné aby ich prácu niekto kontroloval, pretože z toho dôvodu dochádza k opakovaným pochybeniam a poškodzovanie našich práv . Je potrebné aby sme neboli ticho.
  ďakujem za prečítanie.

  https://dennikn.sk/1354808/rodicia-autistickeho...