icon
avatar
5petusik55
Správa bola zmenená    3. máj 2026    

Ahojte, prosím nahlasoval niekto zmenu počtu osôb v byte? Trebárs z 2 osôb na 4? Zvýšili len zálohové platby za spoločne náklady ako je elektrina v spoločných priestoroch atď, alebo zvýšili aj za kúrenie,vodu? A koľko cca bolo zvýšenie?
Konkrétne Nitra , ďakujem 🙂

avatar

Záleží na tom, čo sa vám počíta na počet osôb. U nás nič. Nezmenili ani zálohové platby na vodu,

3. máj 2026
avatar
@patka06

Záleží na tom, čo sa vám počíta na počet osôb. U nás nič. Nezmenili ani zálohové platby na vodu,

@patka06 elektrika a upratovanie v spoločných priestoroch... Voda a kúrenie , to máme merače

3. máj 2026
avatar
@5petusik55

@patka06 elektrika a upratovanie v spoločných priestoroch... Voda a kúrenie , to máme merače

@5petusik55 Z predpisu platieb vidíš koľko je na 2 osoby, na 4 zvýšia raz toľko.
Napr, na 2 máš 10 na 4 bude 20

3. máj 2026
avatar

komunálny odpad?

3. máj 2026
avatar
@deti95060810

komunálny odpad?

@deti95060810 platí sa zvlášť pre mesto, nie cez správcu

3. máj 2026
avatar

Kolko platis za tie veci teraz krat 2.

3. máj 2026
avatar

Je jedno, čo sa ti počíta na merače, a čo na osobu, tak či tak to bude väčšia spotreba. Takže zvýšila by som. Len si skús vypočítať, koľko miniete vody keď ste len dvaja a keď sa denne sprchujú 4 osoby.

4. máj 2026