Ahojte, prosím nahlasoval niekto zmenu počtu osôb v byte? Trebárs z 2 osôb na 4? Zvýšili len zálohové platby za spoločne náklady ako je elektrina v spoločných priestoroch atď, alebo zvýšili aj za kúrenie,vodu? A koľko cca bolo zvýšenie?
Konkrétne Nitra , ďakujem 🙂
Záleží na tom, čo sa vám počíta na počet osôb. U nás nič. Nezmenili ani zálohové platby na vodu,
@patka06 elektrika a upratovanie v spoločných priestoroch... Voda a kúrenie , to máme merače
@patka06 elektrika a upratovanie v spoločných priestoroch... Voda a kúrenie , to máme merače
@5petusik55 Z predpisu platieb vidíš koľko je na 2 osoby, na 4 zvýšia raz toľko.
Napr, na 2 máš 10 na 4 bude 20
komunálny odpad?
Kolko platis za tie veci teraz krat 2.
Je jedno, čo sa ti počíta na merače, a čo na osobu, tak či tak to bude väčšia spotreba. Takže zvýšila by som. Len si skús vypočítať, koľko miniete vody keď ste len dvaja a keď sa denne sprchujú 4 osoby.
Záleží na tom, čo sa vám počíta na počet osôb. U nás nič. Nezmenili ani zálohové platby na vodu,