Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
5veva555
30. aug 2017
31 

Testovanie mliečka Amilk Bifido 2

Už keď som o tomto mliečku čítala, sa mi hneď zapáčilo, že ho vyrába Francúzka spoločnosť ďalej, že obsahuje všetky dôležité vitamíny pre naše deťúrence a to su A, C, D, železo a zinok. No povedzme si nie sú toto tie najdôležitejšie?  Určite áno. 🙂

Ďalej sa mi zapáčila cena mliečka, že to zvládnu zakúpiť aj maminky, ktoré žijú len z materskej a dávajú si pozor na každý cent. Predsa sú maminy, ktoré vychovávajú dieťatko samé, a preto je toto mliečko tá najlepsia voľba.

Prvý deň skúšania mliečka malá spapala 7 odmeriek 3-4x denne keďže už papá prikrmy. A takto to pokračovalo dva týždne, no časom jej stačilo už papat 3x denne mliečko dokonca boli dni, keď len 2x denne a vôbec nebola hladná... Pozorovala som či jej mliečko chutí, či z neho nezvracia, pekne kaká a hlavne či priberá tak ako má 🙂 Ale musím povedať, že z mliečka sa ani raz nepozvracala. Kaká pekne a priberá tabuľkovo.  😊

Celú noc mi po ňom spinká. Večer sa okúpeme, dáme mliečko a spíme do 6 rána, vtedy dáme znovu mliečko a potiahneme do 9, čiže aj po tejto stránke je vidieť že je mliečko naozaj chutné a napapá sa z neho poriadne.

 Pre mňa bolo toto mliečko záchrana či už po finančnej stránke ale aj, že hneď mojej pomaly 7 mesačnej princeznej zapasovalo na "prvú supu".

Som naozaj rada, že práve nás vybrali na testovanie skvelého mliečka a mohli sme nájsť pre nás to správne. Určite budeme v papaní mliečka pokračovať aj naďalej a v budúcnosti, ak bude nejaké ďalšie bábo už nebudem premýšľať, ktoré mliečko kúpiť ak nebudem mať možnosť dojčiť. 

#test_amilk