icon

Ako sa vam paci Kika Kevesova v Reflexe ako byva oblecena?

avatar

Predvcerom sme nahodne prepli na reflex a s manzelom na seba zhrozene pozreli🫣 moze mat kila navyse, ale aby sa navliekla na denne moderovanie do nelichotivych vecernych siat? O ucese ani nehovorim, cely dojem hroza, pritom ona vzdy bola velmi sympaticka

Dnes o 06:38
avatar
@sisa_s

Predvcerom sme nahodne prepli na reflex a s manzelom na seba zhrozene pozreli🫣 moze mat kila navyse, ale aby sa navliekla na denne moderovanie do nelichotivych vecernych siat? O ucese ani nehovorim, cely dojem hroza, pritom ona vzdy bola velmi sympaticka

@sisa_s ono to celkovo markiza ma hroznych stylistov,vizazistov,velmi silne licenie,strasne zostaruje aj tie ucesy velmi umele. Vsimla som si uz davnejsie,napr.aj Durianova,v stv vyzerala velmi dobre,mladistvo,stale chic a ako presla do markizy ako vyzita dama v rokoch,hrozne. Pritom take pekne zeny.

Dnes o 06:50
avatar

A to ona kedy tak pribrala? Ja veľmi tv nesledujem ale pamätám si ju o niečo štíhlejšiu.

Dnes o 07:15
avatar

Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄

Dnes o 07:25
avatar
@sisa_s

Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄

@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?

Dnes o 07:26
avatar
@muchotrafka298

@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?

@muchotrafka298 nepozerám Reflex, preto fakt netusim...

Dnes o 07:28
avatar
@sisa_s

@muchotrafka298 nepozerám Reflex, preto fakt netusim...

@sisa_s ja to tiez nepozeram, len som ju registrovala ako redaktorku. Ale toto je skutocne strasne zle oblecenie.

Dnes o 07:31
avatar
@muchotrafka298

@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?

@muchotrafka298 jooj to uz davno,potom mala obdobie,ze bola opat chudsia a teraz zasa. Len nejde o kila,ale fakt o to takto ich dogabadit,neviem,ci nemoze do toho hovorit,trosku s mierou a tiez prihliadnut na program,ktory moderuje,tam nepotrebuje taketo saty.

Dnes o 07:32
avatar
@alexandra_saska

@muchotrafka298 jooj to uz davno,potom mala obdobie,ze bola opat chudsia a teraz zasa. Len nejde o kila,ale fakt o to takto ich dogabadit,neviem,ci nemoze do toho hovorit,trosku s mierou a tiez prihliadnut na program,ktory moderuje,tam nepotrebuje taketo saty.

@alexandra_saska do Smotanky na moderovanie by sa hodili. Ale tak to je vec stylistu, len ja neviem ze ci on je slepy alebo co. Oni nenosia vlastne oblecenie, maju ho z fundusu v televizii. Tam sa to pravidelne obmiena, kazdy ma svoje, nie je to nejak sharovane, ze raz si to oblecenie ta baba,potom dalsia.

Dnes o 07:34
avatar
@muchotrafka298

@alexandra_saska do Smotanky na moderovanie by sa hodili. Ale tak to je vec stylistu, len ja neviem ze ci on je slepy alebo co. Oni nenosia vlastne oblecenie, maju ho z fundusu v televizii. Tam sa to pravidelne obmiena, kazdy ma svoje, nie je to nejak sharovane, ze raz si to oblecenie ta baba,potom dalsia.

@muchotrafka298 este je otazne,ci ona do toho moze hovorit,lebo ja by som toto teda odmietla.
Ale tak ked beries aj tie extremne premeny,co chudli ludia a na galavecer ich tiez dogabadili,miesto toho,ze by zvyraznili krivky,aby bolo vidno ako pekns schudli a ukazali aki su chic,tak navlecu tmave dlhe vecerne roby s volanmi,co rozsiruju.

Dnes o 07:37
avatar

Pozerám na foto. Ona kedysi spomínala, že má problém so ŠŽ. Možno nastupuje perimenopauza. Fakt "radosť" v živote ženy 🙄 A možno práve preto ak má zdravotný problém sa nechce obmedzovať a oblečie si aj obtiahnuté šaty.A nevieme, aké majú interné predpisy.

Dnes o 07:37
avatar
@alexandra_saska

@muchotrafka298 este je otazne,ci ona do toho moze hovorit,lebo ja by som toto teda odmietla.
Ale tak ked beries aj tie extremne premeny,co chudli ludia a na galavecer ich tiez dogabadili,miesto toho,ze by zvyraznili krivky,aby bolo vidno ako pekns schudli a ukazali aki su chic,tak navlecu tmave dlhe vecerne roby s volanmi,co rozsiruju.

@alexandra_saska oni v Markize dogabu kazdeho, to si vsimni. Ze moderatorky, ucastnici nejakych sutazi a pod. To je jedna katastrofa. Tak podla mna urcite moze povedat k tomu obleceniu, lebo toto kazdy vidi, aj amater pri obrazovke, ze to je nevhodne a vyzera v tom strasne. Ale neviem,ci by v tychto satach vyzeral dobre niekto, kto ma nadvahu. Asi nie.

Dnes o 07:39
avatar
@muchotrafka298

@alexandra_saska oni v Markize dogabu kazdeho, to si vsimni. Ze moderatorky, ucastnici nejakych sutazi a pod. To je jedna katastrofa. Tak podla mna urcite moze povedat k tomu obleceniu, lebo toto kazdy vidi, aj amater pri obrazovke, ze to je nevhodne a vyzera v tom strasne. Ale neviem,ci by v tychto satach vyzeral dobre niekto, kto ma nadvahu. Asi nie.

@muchotrafka298 mSlim ze moderatorka telerana dava ze sa oblieka sama. Teda vybera 🤣 si oblecenie sama. Tuto Kika som teda prekvapena ze take saty na taku relaciu.... aj "baculka" sa da pekne obliect.

Dnes o 07:57
avatar

mne je jedno ako vyzerá, svoju prácu robí perfektne

Dnes o 08:04
avatar
@lucka_ke

mne je jedno ako vyzerá, svoju prácu robí perfektne

@lucka_ke ved ano, len takto zhovadit jednu schopnu redaktorku a moderatorku, to sa proste nerobi.

Dnes o 08:43
avatar
@sisa_s

Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄

@sisa_s toto je Kika Kövešova?

Dnes o 12:45
avatar
@sisa_s

Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄

@sisa_s 😲

Dnes o 13:32