Ako sa vam paci Kika Kevesova v Reflexe ako byva oblecena?
Predvcerom sme nahodne prepli na reflex a s manzelom na seba zhrozene pozreli🫣 moze mat kila navyse, ale aby sa navliekla na denne moderovanie do nelichotivych vecernych siat? O ucese ani nehovorim, cely dojem hroza, pritom ona vzdy bola velmi sympaticka
@sisa_s ono to celkovo markiza ma hroznych stylistov,vizazistov,velmi silne licenie,strasne zostaruje aj tie ucesy velmi umele. Vsimla som si uz davnejsie,napr.aj Durianova,v stv vyzerala velmi dobre,mladistvo,stale chic a ako presla do markizy ako vyzita dama v rokoch,hrozne. Pritom take pekne zeny.
A to ona kedy tak pribrala? Ja veľmi tv nesledujem ale pamätám si ju o niečo štíhlejšiu.
Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄
Akemu stylistovi toto pride ako vhodny outfit? 🙄
@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?
@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?
@muchotrafka298 nepozerám Reflex, preto fakt netusim...
@muchotrafka298 nepozerám Reflex, preto fakt netusim...
@sisa_s ja to tiez nepozeram, len som ju registrovala ako redaktorku. Ale toto je skutocne strasne zle oblecenie.
@sisa_s toto aj amaterovi, co pozera program pride too much. Nehodi sa jej to, vyzera v tom ako jaternica chudera a este kamera pridava minimalne 5 kg. Ja by som v tomto ani pred kameru nevysla. Ja som ju mala ako stihlu, velmi stihlu zenu z minulosti zafixovanu, toto kedy tak pribrala?
@muchotrafka298 jooj to uz davno,potom mala obdobie,ze bola opat chudsia a teraz zasa. Len nejde o kila,ale fakt o to takto ich dogabadit,neviem,ci nemoze do toho hovorit,trosku s mierou a tiez prihliadnut na program,ktory moderuje,tam nepotrebuje taketo saty.
@muchotrafka298 jooj to uz davno,potom mala obdobie,ze bola opat chudsia a teraz zasa. Len nejde o kila,ale fakt o to takto ich dogabadit,neviem,ci nemoze do toho hovorit,trosku s mierou a tiez prihliadnut na program,ktory moderuje,tam nepotrebuje taketo saty.
@alexandra_saska do Smotanky na moderovanie by sa hodili. Ale tak to je vec stylistu, len ja neviem ze ci on je slepy alebo co. Oni nenosia vlastne oblecenie, maju ho z fundusu v televizii. Tam sa to pravidelne obmiena, kazdy ma svoje, nie je to nejak sharovane, ze raz si to oblecenie ta baba,potom dalsia.
@alexandra_saska do Smotanky na moderovanie by sa hodili. Ale tak to je vec stylistu, len ja neviem ze ci on je slepy alebo co. Oni nenosia vlastne oblecenie, maju ho z fundusu v televizii. Tam sa to pravidelne obmiena, kazdy ma svoje, nie je to nejak sharovane, ze raz si to oblecenie ta baba,potom dalsia.
@muchotrafka298 este je otazne,ci ona do toho moze hovorit,lebo ja by som toto teda odmietla.
Ale tak ked beries aj tie extremne premeny,co chudli ludia a na galavecer ich tiez dogabadili,miesto toho,ze by zvyraznili krivky,aby bolo vidno ako pekns schudli a ukazali aki su chic,tak navlecu tmave dlhe vecerne roby s volanmi,co rozsiruju.
Pozerám na foto. Ona kedysi spomínala, že má problém so ŠŽ. Možno nastupuje perimenopauza. Fakt "radosť" v živote ženy 🙄 A možno práve preto ak má zdravotný problém sa nechce obmedzovať a oblečie si aj obtiahnuté šaty.A nevieme, aké majú interné predpisy.
@muchotrafka298 este je otazne,ci ona do toho moze hovorit,lebo ja by som toto teda odmietla.
Ale tak ked beries aj tie extremne premeny,co chudli ludia a na galavecer ich tiez dogabadili,miesto toho,ze by zvyraznili krivky,aby bolo vidno ako pekns schudli a ukazali aki su chic,tak navlecu tmave dlhe vecerne roby s volanmi,co rozsiruju.
@alexandra_saska oni v Markize dogabu kazdeho, to si vsimni. Ze moderatorky, ucastnici nejakych sutazi a pod. To je jedna katastrofa. Tak podla mna urcite moze povedat k tomu obleceniu, lebo toto kazdy vidi, aj amater pri obrazovke, ze to je nevhodne a vyzera v tom strasne. Ale neviem,ci by v tychto satach vyzeral dobre niekto, kto ma nadvahu. Asi nie.
@alexandra_saska oni v Markize dogabu kazdeho, to si vsimni. Ze moderatorky, ucastnici nejakych sutazi a pod. To je jedna katastrofa. Tak podla mna urcite moze povedat k tomu obleceniu, lebo toto kazdy vidi, aj amater pri obrazovke, ze to je nevhodne a vyzera v tom strasne. Ale neviem,ci by v tychto satach vyzeral dobre niekto, kto ma nadvahu. Asi nie.
@muchotrafka298 mSlim ze moderatorka telerana dava ze sa oblieka sama. Teda vybera 🤣 si oblecenie sama. Tuto Kika som teda prekvapena ze take saty na taku relaciu.... aj "baculka" sa da pekne obliect.
mne je jedno ako vyzerá, svoju prácu robí perfektne
mne je jedno ako vyzerá, svoju prácu robí perfektne
@lucka_ke ved ano, len takto zhovadit jednu schopnu redaktorku a moderatorku, to sa proste nerobi.

Predvcerom sme nahodne prepli na reflex a s manzelom na seba zhrozene pozreli🫣 moze mat kila navyse, ale aby sa navliekla na denne moderovanie do nelichotivych vecernych siat? O ucese ani nehovorim, cely dojem hroza, pritom ona vzdy bola velmi sympaticka