Prosim vas ake ventilatory mate v dome?
My sme najviac v obyvacke, chlap dnes doniesol tento https://www.planeo.sk/sencor-sfe-2340wh a je super. Kruti sa do vsetkych smerov, ma 3 stupne, je tichy a ma dialkove 😁
Kupil by lacnejsi, ale predavac povedal, ze su vypredane.
Dnes o 18:49
az ked sme kupili stropny, az vtedy bolo konecne v izbe normalne. A z tych stolnych ci stojanovych je to jedno, vsetky pracuju na rovnakom principe, mali sme ich minimalne sest roznych znaciek a v podstate vsetky rovnako. Ale aspon trochu pomohli. Teraz budes rada, ked zozenies akykolvek.
Dnes o 19:06
Mame dva z nay tie male najlacnejsie ale nepomaha nic🫣