Kolke z vas objednavate cez aliexpress,wish alebo mama internetove onchody?a ako ste spokojne?dakujem
Polka konika objednava 😀
24. jan 2016
666tinka
autorLebo mi nejde stiahnut aplikacia na aliexpress.A z Wishu neobjednavate?
24. jan 2016
my tiež z Aliexpressu a spokojnosť za skvelú cenu 🙂
24. jan 2016
Wish som inak prisla na to ze ma tie iste vyrobky ako ali ale drahsie o trochu...a z ali co som si objednavala tak ok ale zase extra kvalitu necakaj...tiez mi napr par dospelackych mikin prislo v uplne inych rozmeroch ako maju v popise...ale za par centov zase necakam neviem co 🙂))
24. jan 2016
Ja nemam app...mala som a furt mi blbla tak len na nete idem normalne ako na kompe len to iste robim na telefone 🙂 a viem inak ze celkom dost bab písalo ze app je na prd ze to zamrzalo pri objednavani atd..
24. jan 2016
Ja objednavam Z aliexpressu a väčšinou som bola so všetkým spokojná