krasny zaber
3. máj 2026
Naozaj krasa. Cim dalej, tym viac si vsimam, ake je to nase Slovensko nadherne ❤️❤️❤️ treba si ho chranit, a to najma prave tu prirodu.
(P. S.: Tiez nosim take (gulickove kamienkove) naramky, tiez moja "zavislost", prave mam na ruke 3 :D )
(P.S. 2: Foto peknej casti SK neviem prave urobit, tak posielam aspon tie naramky. 😁😅🤭)
Pozdravujem, pekny vikend 🌸🌷🍀
3. máj 2026
Aj ja a divé maky s ovsom vo váze sú u mňa topka 👍.
3. máj 2026


Co kvety, ale ta krasna priroda v pozadi 😍😍😍😍👌🏻❤️ milujem taku zelen a hory