dm dnes na svojej Facebookovej stránke uviedla veľmi lákavú limitku od prírodnej kozmetiky Alverde v neskutočnej kombinacii vôni Vianoc a to jablko - karamel !!! Mňa presvedčili urcite kúpim a vyskúšam taktiež super inšpirácia na vianočný darček 😉🎄 ak milujete takéto vône poďte do toho aj vy 😉 používate prírodnú kozmetiku Alverde? Co presne ? Každú odpoveď odmením 💙
#dm
ja používam prírodnú kozmetiku Alverde... šampóny, sprchovacie gély, na tvár peeling, v lete sme vyskúšali aj krém na opaľovanie a po opaľovaní... všetko je super 🙂
My šampóny aj dezodoranty aj krémy proste asi vsetko
Ja zatiaľ nedopustim od alverde balzam na pery ale určite vyskúšam niaku tuto novinku.
Za mna tento sampon. Je na objem vlasov a co slubuje, to aj plni. Vlasy su nadychane 👍 🙂
len taku doma pouzivame, sampon, sprchac, gely...
ALverde je dobrá značka, mám o nej balzam na pery, sprchový gél.
Od alverde mam zatial vyskusane nejake sprchove gely a tiez par kuskov dekorativnej kozmetiky,balzam a alverde baby sprchovy gel
za mňa top je nechtíkový balzam na pery, avokádový šampón a balzam na vlasy Aloe vera+ibištek. A mám od nich aj mascaru, odličovač.
Pouzivame-peeling na tvar, krem na tvar do zimy,krem na telicko po kupani,sorchovy sampon,... velka spokojnost 😊😊😊
Ja používam peeling a gél na tvár..mám odskúšané aj šampóny a kondicionéry..túto limitku si asi behnem kúpiť😛☺
Urcite vyskusam aj dalsie 😍 prijemne vone - jemne.
Waaaw, tak túto kombináciu chcem určite vyskúšať. Jablko-karamel. <3 Vyskúšala som už nejeden sprcháč, krém i dekor. kozmetiku, ako špirálu či tiene. 😉
opakovane sa vraciam k niektorým šampónom a ústnej vode, a tiež som si obľúbila maslo na nohy v tégliku, ale myslím, že táto limitka mi neujde 🙂
Krém na tvar a na ruky
Alverde maslo proti striam v teh.mnam
Balzám na pery je jeden z mojich naj naj najobľúbenejších 😊
sprchove gely, sampony, deodoranty, odlicovacie mlieko... je to viac 🙂
U mňa vyhráva tento olejcek 😊 Pre mňa najlepší aký som v tehu skúšala, už míňam 3. fľaštičku 😀
Ja mam odlicovaciu penu, je uzasna. Na suchu tvar nanesiem penu aj na oci a potom umyjem. Nezostane ziadna stopa po makeupu ani riasenke. Kazdemi odporucam! Mam aj denny krem ale prilis sa z neho lesknem.
Ja mám špirálu a balzam na pery ☺ sú super 👍
Sprchace a pletove kremy ☺
Ja používam od nich toho čím ďalej viac. Začala som šampónmi a kondicionérmi, pokračovala pleťovým peelingom a čistiacou penou, antiperspirantom, pleťovým krémom. A s manželom sme si vybudovali závislosť na ich balzamoch na pery. 🙂
Dlho som skúšala rôznu kozmetiku až som prešla na čisto prírodnú a som najspokojnejsia. Z Alverde je to denný krém a sérum na oči 🙂
Tesim sa na tuto limitku, lebo take vone presne na vianoce zboznujem 🙂 a z alverde mam duo korektor a rozjasnovac na oci - paradna vecicka 👌🏼
Používala som alverde hlavne počas tehotenstva aby som predišla striám, a teda nemala som ani jednu 🙂
U našich detičiek je top alverde nechtíkový krém proti zapareninam, v lete úžasný na potničky, večer natriem a do rána je po nich. Postupne skúšame detskú radu Alverde, "dospelácku" radu som zatiaľ nemala.. tak možno teraz 😉





Ja mam rada alverde 🙂 a veľmi si ma potešila so sladkou vianočnou limitkou 🙂