Prosim ta ako sa to uchytí? Nalepí sa to? Starsi syn je strašný vymyselnik tak ci je to bezpecne 😃
No ked sa to zmieša s pachom koša nie je to bohviečo😃😃 pouzivala som aj na plienkovy koš aj do normalneho ale moc sa u nas neosvedčilo odlepovalo sa a smrdelo tak či tak
Môžem potvrdiť, tiež používam do koša na plienky 😀 prvých pár dní je vôňa veľmi silná, potom jemná príjemná (pre mňa). A hlavne nemusím po každej plienke vyhadzovať von 🙂
@dorotka2013 tiez sa mi to odlepilo ale v plienkovom koši to nevadi a v normálnom to mam tiez na spodku 😉😊
@acernas no v plienkovom ked som mala zakakane plienky a to som ich davala radsej este do tych vonavych sackov smrdelo stale aj s tou vonou😃tak som ich potom vyhadzovala rovno do smetiaka..a v normalnom kosi tak samozrejme jedlo vyhadzujem do zachodu ked sa nezje a šupky škrobky ohryzky a podobne do koša nemam to kde inde davat takze ani tam vona nepomohla😃
fíha, to musím vyskúšať. ďakujem za tip.

Zienky aka je prosim ceny tohoto zazraku?
ja to mam nalepene na zachode 🙂 nic tak neprevonia tu miestnost ako toto 🙂 uz som skusala rozne osviezovace a toto je u mna top 🙂
@adka_pajerska myslim ze 0.99€€
@dorotka2013 aj mne sa zda ze 99centov... mne sa tiez osvedcili aj v kosi na plienky, aj v klasickom... zaviedlo som to aj u svokra 😀
@fintitko a skusim aj na zachod, vdaka za tip
Tiez som to objavila pred par mesiacmi (ved som to aj do skupinky dala vtedy) a super vec.Mne osobne sa pach s nicim nemiesa a nesmrdi mi to.Kedze triedime odpad,tak v kosi nema čo robiť až taku galibu ☺️ v plienkovom kosi to mame tiež 👌🏼
@adka_pajerska ako baby pisu cena je 0,99€
MILUJEM tvoje recenzie🙂su top😀
Taketo nieco existuje? Vdaka 🙂 pojdem kupit 🙂
Existuje aj varianta taka modra, to je asi vona cisteho pradla alebo nieco take... Ta sa dava medzi oblecenie, do satnikov a pod... Ja som ho mala v kosi na spinavu bielizen 😁
@acernas
@dorotka2013 pôjdem pozrieť a veru vyskúšam ja mam v šatníku taku závesnu a ta je super ale skusim aj tuto dakujem za tip 👍🏻💙😉
Ahojky prosím vás kde by som zohnala taký kôš na plienky?😉
a kolko ich je v baleni? len jedno?
dakujem za tip, nalepila som to tiez do kosa na plienky, prijemna vona. super 🙂
@el_memento ano jedno
@dominika2205 daj si Heureka.sk Tam ich najdes vela 😊😉
dnes som s print screenom chodila po DMke a hladala tuto voñacku 😀 mala som trosku problem to prilepit, lebo to stale padalo, ale tak hadam to bude drzat uz 😊
Prosim vas 1 euro tp stoji 1 kus? Asi kolko vydrzi vonat?

Toto pouzivam aj ja...uz dlho to chodim kupovat...veeeelka spokojnost 😁...hlavne v lete, kos pekne vonia vzdy ked ho otvorim... Jedina vyhrada je ze po par dnoch akoby prestal lepit, takze uz sa mi stalo ze som ho vyhodila lebo spadol do kosa ked bol prilepeny na vrchnaku...odvtedy ho davam uplne na spodok a ok...