icon
1 / 1
avatar
19. aug 2016
avatar

ja som si ho kúpila na základe pozivtívnych ohlasov v Dm skupine. Ale bola som sklamaná doma, keď som ho otvorila, na vrchu nejaká tekutina, pod ňou na ppevno usadené čiastočky peeling. Na rýchlo som sa to znažíla rozmiešať prstami (vo vani nič iné poruke nebolo 🙂 )ale potom vyberať zrniečka peeling spod nechtov..... Som zvyknutá na krémovejšiu /tekutejšiu formu peeling. Ja si tento už druhýkrát nekúpim. ☹ Vôňa podla mňa nič moc (ale to je veľmi subjektívne, viem).

19. aug 2016
avatar

Ja ho rada kupujem. Su v nom krystaliky soli s olejom v sviezej voni. Vypeelinguje a zaroven premasti. Za mna super, len maly téglik 🙂 A moja mala si ho rada pridava do kupela.

19. aug 2016
avatar

Mna stipal. A vôňa nic moc. Ak môžem odporučiť, zatiaľ najlepší hrubý peeling je z lidlu. Mavaju ich len občas, čo je škoda. Ten čokoládový a v takomto kelimku.

19. aug 2016
avatar

To je telovy peeling? Aka je priblizne cena?

19. aug 2016
avatar

Áno telový, hustý, hrubé kryštáliky, cena okolo 3 e. Mavaju to pri akcii SPA.ale velmi malo. Je to fakt škoda, bo ja mám citlivú kožu a tento jediný hrubý peeling ani nealergizuje, nestipe a pokožka je po ňom vždy hebká.

19. aug 2016
avatar

@mawka dnes sa chystam do DM tak vyskusam 🙂

19. aug 2016
avatar

mam ho vyskusany, za mna ano, je v tom olej a pokozka je po mnom krasne jemna, vona je taka typicka po citronovej trave 🙂

19. aug 2016
avatar

Ja dom veľmi spokojná 🙂 príjemná citrusova vôňa, krystaliky soli sa pekne rozpustia a pokozka po ňom zostane hebka. Odporúčam 😉

19. aug 2016
avatar

Zhanala som v DM peeling a nasla som iba balea pomaran-mata.Ten mi vobec nevoňal ale ako peeling fajn.Potom tu jedna mamicky v dm teste dostala tento peeling a videla som recenziu tak som hned na druhy den sla do DM kupit.Urcite za mna ano.Voňa velmi pekna a svieža (určite si pojdem sprchač z tejto rady kupiť) a aj ako peeling sa osvedčil.Vačšie peelingove kusky ako pri tom matovom.Sice tu konzistenciu po otvoreni mohli nejak domysliet lebo je fakt problem ho rozmiešat ale zvladla som to a nie som v minuse (nevyliala som z neho ani kvapku).Takže u mňa určite ANO!

19. aug 2016
avatar

ja som skusila a mne velmi pasuje 🙂 aj vona mi sedi, aj konzistencia - pri prvom pouziti som premiesala poriadne a potom uz to bolo ok... este som zatial lepsi peeling nemala... konecne mi po holeni nezarastaju chlpky na nohach 😀

19. aug 2016
avatar

Je skvely, olejovy, vonavy a sol krasne vypeelinguje, cena skvela, rozhodne odporucam

19. aug 2016
avatar

aj ja som s nim velmi spokojna, vona super, aj premasti pokozku, takze netreba uz ziadne telove mlieko🙂

19. aug 2016
avatar

@keasy som myslela ten z lidlu 😀 sme sa asi nepochopili 😀

19. aug 2016
avatar

mala som na mysli tento. a fakt odporucam.

19. aug 2016
avatar

A este som zabudla k tej konzistencii...po otvoreni bol ten peeling taky tvrdy ale ked som ho premiesala už je peeling uplne iny.Možno je to aj tym,že je v kupelni a je tam vlhko...neviem...kazdopadne pri dalsom pouzivani sa už nanaša velmi lahko.Za tu krasne jemnu pokozku to stoji 😉

19. aug 2016
avatar

Super na popraskane paty

19. aug 2016
avatar

Aj podľa mňa je úžasný, vypeelinguje skvele, mne vona citrónovej travy veľmi lahodi, hlavne v lete a pokožka je po ňom príjemne premastena vdaka oleju 😊

19. aug 2016
avatar

Priznam sa ze som po nom kukala v DM..ale mne nevonal tak som ho nekupila😶😑😞

19. aug 2016
avatar

baby kde v dm ho maju? zrovna vcera som zhanala na obchodnej piling no okrem sprchacov som nic nenasla. pilingy zboznujem aj tento som uz mala (za mna super)no nejako ho neviem.najst:-/

19. aug 2016
avatar

Tak, aby som tu nebola len za niekoho, kto si dovolil niečo nechválit, musím napísať, že tento výrobok je super, dlho voní, príjemne, sviežo, pokožka hlavne teraz po lete je vysušená, ale po tomto peelingu je super premastená, za mňa ANO

19. aug 2016
avatar

ja som si ho kúpila teraz na leto a som s nim spokojná.. a mne naopak konzistencia vyhovuje. Som spokojná

19. aug 2016
avatar

@meggy87 ako si vedela, že ti nevonia, je to zalepené foliou, tiež som si myslela, že ovoniam, ale nedalo sa, až doma

19. aug 2016
avatar

@tucniacka11 bol tam aj tester..ten som ovonala☺

19. aug 2016
avatar

Ja som bola z neho strasne mastna. Nemam rada taku namastenu pokozku. Az som sa na wc smykala aj neskor 😀 ale teda zadok vydrhol riadne 😀😀😀 ale bol uz starsi. To som si u sestry skusila

19. aug 2016
avatar

ja mam takyto istý alebo velmi podobny v tube a som spokojna. velmi pekna svieža vona a plet po nom jemnučká. akurat moj je bez prídavku oleja

19. aug 2016
avatar

bezsrandy najlepsi peeling pre mna. poriadne vyhladi a olej zjemni pokozku. aj vona je ok

19. aug 2016
avatar

Výborna vec ked chcete relaxovat vo vani a mat chvílu klud, aspom u mna to tak je :D urcite to nebolo moje posledne balenie

19. aug 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Mna osobne stipal. A vadi mi aj ten olej-vsetko je z toho mastne...

19. aug 2016
avatar

Teraz som nabehla do DM a isla som ho kupit 😂 Maly zaspal, mozem ist testovat.
@ewelinaewelina pri telovych mliekach. Ja som ho medzi ostatnymi sprchacmi a peelingami nevedela najst, tak som sa spytala.

19. aug 2016
avatar

@dominikusik ahaaaaaaa ja som ho hladala pri sprch geloch.dakujeeem

19. aug 2016
avatar

Ja som s nim spokojna. Vyhladi mi pokozku, zaroven ju premasti a ja som na tej voni zavisla. Nemam rada sladke vone a toto mi sedi maximalne

19. aug 2016
avatar

Aj ja som s nim velmi spokojna,uzasna vona a super je ze premasti pokozku po nom netreba sa ani natierat 🙂

19. aug 2016
avatar

Prijemna vona, pekne vyhladil pokozku. Cena= kvalita. Ani neohuril a ani neako nesklamal. Za mna taky priemer...

19. aug 2016
avatar

Ja som s nim naozaj velmi spokojna, akurat mi vadi, mastna pokozka po osprchovani, lebo ma olejovitu konzistenciu. No vyhodou mozno pre niekoho je, ze sa nemusi kremovat po tom 🙂

19. aug 2016
avatar

ja dom ho kupila po super recenziach a som s ním veľmi spokojná,mna nesklamal

20. aug 2016
avatar
acernas
autor

@acernas, @andulja, @standu, @mawka, @keasy, @vitulik, @simonka1490, @hubena2211, @ajkagajka, @aryana, @monikela, @anka2103, @kikaneu, @meggy87, @ewelinaewelina, @tucniacka11, @blows, @lajtmanka, @karin1905, @pumpkincake, @kunkovadiana, @bibbina, @dominikusik, @teedynka, @nikusik19, @cessy, @ja_nka, @kubikovi Kočky moc dakujem za vase skusenosti ak som dobre ratala je tu viac pozitivnych ohlasov ale mna zaujali aj tie kde su kocky nespokojne s mastnou pokozkou ci konzistenciou alebo vonou. Som zvedava kedze sa po kupeli nekremujem a nemam rada mastnu pokozku budem testovat aj ja lebo na druhej strane zatial vsetky pripravky so solou z mrtveho mora mi robili dobre. uvidime !!! urcite dam vediet 🙂 srdiecko letelo kazdej z vas prajem pekny vecer

20. aug 2016
avatar

@acernas takze je od teba🙂dakujem!💋

20. aug 2016
avatar

Aj ja dakujem❤

20. aug 2016
avatar
20. aug 2016
avatar

Cize od teba bolo mile,modre 😉

20. aug 2016
avatar

@acernas dakujem za 💙😚

21. aug 2016
avatar

mna obcas po soli stipala pokozka pocas masirovania. tak by som prijala podobny olejovy peeling, ale s cukrom (ale nech nema vanilkovu aromu, tie vacsinou nevyjdu nikdy dobre, iba prilis sladko, hlavybolovo). skor nejaku ovocnu vonu 🙂

21. aug 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
acernas
autor

@mariannamk
@buba987 kocky vdaka za odpovede 💙

22. aug 2016
avatar

Tento ja pouzivam ja uz dlho predlho a nedam nanho dopustit. Husty a poctivý peeling, to sa už v dnesnej dobe nevidi, navyse olejový a ta svieža vona, parada. So žiadnym lepsim telovým peelingom som sa doteraz nestretla.

23. aug 2016
avatar

Vyborný peeling, uzasná pokozka po aplikacii uplne ako po homemade peelingu...
nedam naň dopustit, presne tak... poctivy peeling 😊👌🏼

23. aug 2016