To je nádhera😍😍😍
Nádherné 😍😍 ta labut je co ? Kde si ju kupila ? 🙂
Tie saticky vyzeraju na 5rokov 🙂
@maminkamia asi očný klam všetko sú 80 veľkosti tie prvé ma už len tak tak 😉
@nikuska245 labuť je drevená je to ako dekorácia. Na aliexpress som objavila 😉
@acernas kraaasna izbicka 😊 😊 😍 odkiaľ sú prosím vesiaciky ? Pecka 😊
Krasne vsetko😍😍😍 mna by zaujimalo odkial su tie druhe satky? 😉
@srdeenko19 ahojky myslíš tie zmrzlinky alebo tie perličkove na ktorých vysia šaty ?
@acernas tie na ktorých visia saticky 😍
@srdeenko19 tie sú z Ebay páči sa http://m.ebay.de/itm/10pcs-ABS-Pearl-Children-K...
@acernas ďakujem ti krásne ❤
Môžem sa opýtať tie bábiky v kociariku sú odkiaľ? Krásna izbička ☺️
A babika je odkial ? Dakujem
@lucypp ta menšia je bábika väčšia je ruksak 😉 www.metoodolls.eu
@bonnie1
@acernas nádherná 😍mozem poprosit link. Ďakujem 😉☺
@nikuska245 ahoj a na co konkretne chces link ?
Silvi, ty ľúbiš tie pastelové farby, vsak?? ;) Je to opäť všetko nádherné 🙂 😍
jeeej... tie ruzove boxiky mate odkial? 😉
@acernas ahoj, poprosim ta link na tu drevenu labut 🙂
Nadherna izbicka
@nikuska245 páči sa Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/Afy6r63q
Prosim ta a ten vesiacik zmrzlinka jie z ali tiez? Ak ano das mi prosim link?
@sue3006 ahojky ten som kúpila cez Nemecku stránku www.123moebel.de
@daniaz páči sa Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/fMJJzAve

Babiku a stolik mame rovnaky 🎀 Len ja este len skreckujem do buducej detskej izbicky 😉