Zvolen? 🙂
Presov? 🙂
@darling16
@hvizdik
@veronika1809 Kočky zistím a napíšem Vám 😉
@mamalienka Teeeeda tak ty si aka sikovna vidis ani mi to este nestihli poslat 🙂 dakujem krasne posielam srdiecka 🙂
@acernas dakujem 🙂...nahodou som to vcera pozerala, hladala nejaky program na nedelu 🙂, boli sme uz na tej akcii a malej sa pacilo, tak som nakukla, ci nerobia repete 🙂 a vidis to 🙂)))
@veronika1809 27.5 🙂
Doteraz som tam bola ako zubarka, jedna z instruujuci. Tohto roku idem s Oliviou ako divák. Ona si to sice este asi neuzije (11mesiacov), ale reaguje na Jarosove pesnicky, tlieska a "tancuje", tak foto s malou fanynkou snad urobime 🙂
@acernas vsetko zalezi od rodičov, ale vacsina deti ma zubky pokazene. A chodia neskoro k zubarovi. Stale si vela rodicov mysli, ze 2-3 rocne dietko si moze zubky umyvat samo a tak to potom vyzera ☹ ale nastastie ja si uz tych svojich pacientov "vychovavam"- rodicov a dietky. A zacinaju mi chodit do ambulancie od prvych zubkov. Od cca. 10 mesiacov. Moja sa prvykrat povozila uz v decembri
@amplituda a ja ked som sa zubara pytala, keby treba s malym prist, povedal, ze az v 3rokoch :( skoda lebo ja som mala iniciativu s nim ist do ambulancie uz hned od prvych zubkov, momentalne mame 1,5roka takze asi nabuduce vezmem k zubarovi aj maleho 🙂
@veronika1809 urcite je lepsie zacat skor. Skamosit sa kym detom nic nie je. Ked boli al.treba opravit kaz uz je neskoro. Tazko sa nadvazuje spolupraca s uplakanym, ubolenym dieťaťom, ked nepozna lekara. Len nie kazdy zubar ma chut zacat s detickami tak skoro. Takze zobrať drobca určite


Budete aj v Ruzomberku, pripadne DK MT???